Dzień dobry,

ponad dwa lata temu rozpoczęliśmy prace nad swoim własnym zamkiem. Nie jest tajemnicą, że poprzednie modele powstały na bazie naszej natywnej aplikacji, którą napisaliśmy przy współpracy z deweloperami do obsługi elektroniki oferowanej przez innego producenta. Niemniej zebrane doświadczenie oraz obserwacja wszystkich konkurencyjnych rozwiązań, które w tym czasie powstały, pozwoliły nam zoptymalizować funkcjonalności i zbudować od początku nasz własny produkt. Dziękujemy wszystkim, którzy wnieśli swój wkład, poczynając od zespołu tedee, inżynierów GERDY, a skończywszy na naszych rodzinach i znajomych, bez których wsparcia byłoby nam bardzo trudno w tak krótkim czasie zrobić tak wiele.

Miło nam oficjalnie zaprezentować zestaw tedee!

zamek tedee

Zamek tedee

Najmniejszy, najmocniejszy i najinteligentniejszy zamek do drzwi zasilany akumulatorem zapewniającym ciągłą pracę nawet przez 6 miesięcy. Zaprojektowany we współpracy z inżynierami GERDA zapewni Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa, komfortu i kontroli.

Steruj zamkiem za pomocą smartfona lub Apple Watcha

Uwolnij się od tradycyjnych kluczy i ułatw sobie życie. Kliknij jeden przycisk w aplikacji, aby otworzyć lub zamknąć drzwi.

Koniec z dotykaniem klamek dzięki funkcji auto-otwierania

Korzystaj z wygodnej funkcji auto-otwierania! Dzięki niej Twój zamek Tedee otworzy się automatycznie i naciśnie za Ciebie klamkę, gdy tylko podejdziesz do drzwi.

Udostępniaj cyfrowe klucze bliskim, pracownikom lub najemcom

Za pomocą naszej aplikacji łatwo udostępnisz cyfrowe klucze do domowego zamka swoim bliskim, lokatorom lub pracownikom w firmie. Wyeliminuj ryzyko zgubienia i nieautoryzowanego dorobienia klucza.

Postaw na wygodną i intuicyjną obsługę

Duży przycisk umieszczony na zamku Tedee pozwoli Ci wygodnie korzystać z wielu funkcjonalności. Krótkie naciśnięcie przycisku otwiera lub zamyka zamek. Dłuższe przytrzymanie przycisku zamyka go z opóźnieniem. Sprawnie zamykaj drzwi bez korzystania ze smartfona.

 

tedee bridge

Bridge

Bridge to router Wi-Fi / Bluetooth, który łączy zamek Tedee z Internetem i umożliwia sterowanie nim za pomocą aplikacji. Dzięki temu połączysz się z zamkiem Tedee z dowolnej lokalizacji.

Sprawdzaj stan zamka i steruj nim zdalnie

W każdej chwili możesz upewnić się, czy na pewno zamknąłeś za sobą drzwi i w razie potrzeby zamknąć je, wciskając jeden przycisk w aplikacji.

Korzystaj z dziennika zdarzeń

Uzyskaj dostęp do historii zdarzeń związanych z otwieraniem i zamykaniem drzwi. Sprawdź, czy Twoje dziecko wróciło już ze szkoły, a goście zamknęli drzwi po wyjściu z mieszkania. Zyskaj pełną kontrolę nad dostępem do własnego domu.

Bądź na bieżąco dzięki notyfikacjom

Wybierz zdarzenia, o których chcesz być informowany i na bieżąco otrzymuj notyfikacje.

GERDA SLR cylinder

Wkładka

Wkładka modułowa GERDA SLR zapewni łatwy montaż zamka.

Bezpieczeństwo

Wkładka GERDA zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Potwierdza to atest Instytutu Mechaniki Precyzyjnej w klasie 6.

Możliwość otwierania tradycyjnym kluczem

Do wkładki dołączana jest karta kodowa oraz trzy klucze, które pozwolą Ci otworzyć drzwi w tradycyjny sposób.

Prosty wybór wkładki

Oferujemy 4 rodzaje wkładek dostosowanych do każdego typu zamka:

Wymiar wkładek to:

  • typ A stałe 30mm od strony zewnętrznej (od strony klucza) oraz regulowane 30mm-61mm od strony wewnętrznej mieszkania
  • typ B (na zębatkę) stałe 30mm od strony zewnętrznej (od strony klucza) oraz regulowane 30mm-61mm od strony wewnętrznej mieszkania
  • typ C regulowane 37mm-68mm od strony zewnętrznej (od strony klucza) oraz regulowane 30mm-61mm od strony wewnętrznej mieszkania
  • typ D (na zębatkę) regulowane 37mm-68mm od strony zewnętrznej (od strony klucza) oraz regulowane 30mm-61mm od strony wewnętrznej mieszkania

 

Zestawy można kupić na stronach:

igerda.pl

tedee.com

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem