Aby używać Auto-otwierania w jakimkolwiek trybie - iBeacon'a, Geolokalizacji lub obu, należy mieć zawsze włączone usługi lokalizacji.

W ustawieniach zamka wybieramy, czy chcemy otwierać zamek automatycznie - po nawiązaniu komunikacji pomiędzy zamkiem i aplikacją. Jeśli dysponujemy iBeacon'em Estimote Proximity do GERDALOCK, mocujemy go blisko drzwi (zalecamy montaż na ścianie nad drzwiami) i wybieramy odpowiedni numer Major/Minor z listy iBeacon. Jeśli korzystamy z iBeacon'a, zalecamy równoczesne włączenie opcji Geolokalizacji, gdyż wtedy - aby zamek ponownie automatycznie się otworzył - musimy najpierw opuścić strefę około 300 metrów od zamka. Zapobiega to przypadkowym otwarciom zamka, jeśli telefon wyjdzie poza strefę sygnału iBeacon.

Jeśli zaznaczymy opcję Potwierdź aby otworzyć, musimy za każdym razem potwierdzić procedurę automatycznego otwierania zamka na iPhone lub AppleWatch.

W telefonach z systemem Android, aby korzystać z funkcji Auto-otwierania, należy udzielić zezwolenia aplikacji na korzystanie z usług lokalizacji. W urządzeniach pracujących z iOS do poprawnej pracy niezbędny jest także iBeacon.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem